www.malujsi.cz
Modré šaty

Návrhy oděvů

Astrologii a výtvarné umění můžeme spojit v každodenním životě také tím, že věnujeme pozornost tomu, jakými barvami se obklopujeme v práci, doma, do čeho se oblékáme. Děláme to běžně, často aniž bychom si to uvědomili – naše oblečení odráží naši náladu. A pomocí oblečení lze naopak způsobit změnu nálady, dodat energii a sebevědomí či naopak zklidnit. Totéž se týká zařízení bytu.

Od dětských let mě bavilo navrhovat oblečení, astrologie umožňuje šít oděvy přímo „na míru“… Dělám také batiky, maluji na látky, používám korálky...

Každé znamení zvířetníku i planety a domy korespondují s určitou částí těla, barvou, chutí, vůní… Lze se zabývat základním typem každého člověka v návaznosti na nativní horoskop, a navíc zohlednit momentální situaci člověka a pomoci mu posílit energie, které právě posílit potřebuje.

Nejlépe toho dosáhneme osobním kontaktem, kdy je možné prohovořit vše do nejmenších detailů. Nemám ráda zobecňující pravidla, která by oblékla všechny Berany do červené a Štíry do černé… V horoskopu máme kromě Slunce ještě Lunu, Merkur, Venuši…… Horoskop je komplexní a jedinečnou záležitostí – složitější, a zajímavější. Jako život sám.

Galerie návrhů oděvů
Proč používat Linux
O nás | Mapa stránek | Privacy Policy | Kontakt | ©2005 www.malujsi.com