www.malujsi.cz

Reference

Dana, 51 let, laborantka

Když mi kamarádka navrhla, abych s ní chodila na malování, odmítla jsem s odůvodněním, že malovat neumím. Vysvětlila mi, že se jedná o vyjádření pocitů a nálad barvami. Začala jsem být zvědavá.

Velkým překvapením pro mě samotnou bylo, že štětce, pastelek a dokonce ani temperových barev se nemusím bát – naopak začala jsem se vyžívat v pokládání barev na čtvrtku. Bavilo mě to a byl to pro mě nový a příjemný pocit.

Meditace před malováním mi přinášely zapomenuté vzpomínky i nové myšlenky a když jsem si po půl roce složila obrazy na podlahu jen tak, jak se mi líbily vedle sebe, bylo zajímavé jak se tématicky propojovaly a uvědomila jsem si hodně svých pocitů v nových souvislostech.

Výborné bylo i to, že ve skupině se sejdou lidé z různých prostředí s odlišným náhledem na jednotlivá témata a díky jejich názorům získá člověk náhled na samu sebe z různých úhlů pohledu a to úžasně obohacuje.


Pavlína, 44 let, podnikatelka

Paní Hano, když si čtu horoskop od vás, vždy mi jde po těle husí kůže a mám pocit, že jsem mimo tento svět, zaléhá mi v uších a přestávám vnímat okolí. V některých částech se dobře poznávám, na jiných místech si uvědomuji něco co jsem o sobě nevěděla nebo si spíše neuvědomovala. Občas se k němu vrátím a najdu zase nový podmět, kterého jsem si dříve nevšimla. Ve chvíli kdy jsem si horoskop nechala vypracovat jsem byla na pokraji zhroucení, a byla v něm pro mne kapka naděje, že bude líp, ale i naznačený směr kudy se dát. Dnes už mi je mnohem lépe, ale i tak v něm zase nacházím další cesty nebo i varování na co si dát pozor.


Jaroslava, 45 let, učitelka na výtvarné škole, návrhářka

Chtěla bych Vám poděkovat za horoskop. Našla jsem v něm odpovědi na mé nejniternější otázky. Mám teď těžké období, rozvádím se a velmi se tím trápím.

Ted i díky Vašemu horoskopu vím, že to tak mělo být, uvědomila jsem si, že i já jsem byla strašně nešťastná, jako ve vězení. Dospěla jsem k tomu, že jsme si měli předat pár krásných let, a teď mi začíná nový život a děkuji Vám, že jste mi ukázala cestu do mého Já. Ve svém horoskopu jste pojmenovala věci, o kterých jsem sice tušila, ale teď je mohu lépe zpracovat.

Hledala jsem prapříčinu toho, kde jsem v manželství selhala a spoustu věcí jsem sama našla, ale Vy jste mou osobnost v tom rozsáhlém výkladu, troufám si říct,perfektně odhalila. Hlavně moje negativní stránky, které si málokdy chceme připustit. Vše nyní beru jako báječnou výzvu osudu, abych v něčem začala znovu. Občas si ve vašem horoskopu zalistuji a pomáhá mi to.


Ivana, 42 let, úřednice

Horoskop od Vás a konzultace s Vámi mi hodně pomohly, mohla jsem ze všeho čerpat hodně poznatků a inspirace pro své další životní kroky.


Hela, 43 let, finanční konzultantka

V loňském roce jsem absolvovala skupinové setkávání při arteterapii. Na počátku jsem vlastně ani dost dobře nevěděla, co mne čeká. Pak jsem byla mile překvapena. Jednak tím, že se sešla skvělá ,,parta" děvčat (která se velmi brzy sžila a tak byla velmi příjemná atmosféra na každém sezení), jednak  tím, co se dělo. Na každé ,,lekci" jsem se dobře uvolnila, starosti odplynuly a ačkoliv jsem tam šla s tím, že neumím malovat, občas jsem i byla spokojena se svým výtvorem. To ale nebyl hlavní záměr. Podstatné bylo to, že jsem se začala víc orientovat ve svých pocitech a problémech. Občas jsem se o sobě dozvěděla i nové věci, které leckdy vysvětlily moje chování a jednání. Uvědomila jsem si, co je pro mne v životě důležité a co nikoliv, čím má cenu se zabývat a co je nepodstatné a že jsem schopna i leccos tvořit. Byla to i příjemná relaxace a odreagování od každodenního stresu. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit, poznat něco nového a sama sebe.


Petr, 33 let, podnikatel

Co mi přinesl váš horoskop a konzultace u vás… určitě mnoho. Často myslím na vaše slova a zkouším se jimi řídit. Měla jste pravdu, sil mám dost. Stačilo je jen najít… Každý den, který začíná je pro mne další den, další nový den… Samozřejmě si nesu trápení s sebou... Ale jdu dál… Učím se žít sám se sebou. Chodím do práce, pracuju s chutí a jde to. Sportuju, jezdím na kole... A jde to… Stačí jen chtít.. Ale jednoduchý to není, to přiznávám. Někdy jsou rána těžký…


Proč používat Linux
O nás | Mapa stránek | Privacy Policy | Kontaktujte nás | ©2005 www.malujsi.com