www.malujsi.cz

Dětský horoskop

Dětský horoskop je zaměřený podobně jako nativita, s důrazem na rozvoj jedinečného potenciálu dítěte především formou hry. Rodiče si málo uvědomují, že jejich dítě je v mnoha ohledech jiné, že potřebuje něco jiného než oni sami, a že také velmi často nedává najevo, co se v něm děje a to buď ze strachu či z vrozené ohleduplnosti k rodičům… Znalost horoskopu dítěte pomáhá rodičům vyhnout se nevhodnému deformování dítěte a poskytnout mu potřebný prostor ke svobodnému rozvoji jeho jedinečných možností.

Horoskop také upozorní rodiče na fyzické možnosti dítěte, kte­ré části těla mají sklon k snadnému přetěžování a vyžadují zlep­šenou výživu, což pomáhá zvýšit tělesnou odolnost jejich potomků. Také můžeme zjistit, jak dítě chápe své rodiče a pochopit, jaké podmínky dítě nejvíce potřebuje, aby se cítilo spokojené a v bezpečí, nejlepší způsob výchovy.

Můžeme najít nejlepší podmínky pro učení i tvůrčí činnosti, které budou dítěti nejvíce vyhovovat a poskytnou mu pocit naplnění, možnost žít v souladu se sebou samým i s ostatními. Tím se dítěti otevírají jeho optimální možnosti.

Cena 1500,-

Dětský horoskop - ukázka
Objednat dětský horoskop


Proč používat Linux
O nás | Mapa stránek | Privacy Policy | Kontakt | ©2005 www.malujsi.com